noclegi harnaś noclegi harnaś
noclegi harnaś

noclegi harnaś

noclegi harnaś


noclegi harnaś

noclegi harnaś

Tanie pokoje w Kościelisku

harna?

Kompleks wypoczynkowy Harnaś II składa się z trzech różnych obiektów, w których przygotowane zostały dla gości pokoje 2-, 3-, i 4-osobowe. Dzięki nim dysponujemy w sumie 180 miejscami noclegowymi. Nie mamy tym samym żadnego kłopotu z przyjmowaniem większych grup zorganizowanych. Z chęcią gościmy całe rodziny na wakacyjny wypoczynek, jak i wycieczki czy uczniów przyjeżdżających w góry w ramach białych i zielonych szkół.

Obok ośrodka znajduje się duży parking dla samochodów i autobusów.

Cenniki

Zapewniamy niewygórowane koszty wizyty w naszym ośrodku wypoczynkowym. Cena pojedynczego noclegu zaczyna się już od 40 złotych. W ramach noclegów zapewniamy tylko częściowe wyżywienie, z możliwości dokupienia posiłków w trakcie pobytu. Godziny posiłków ustalane są indywidualnie z gośćmi i obecnymi grupami. Aneks kuchenny pozwala na przygotowywanie posiłków w ramach wyżywienia we własnym zakresie gości.

Pozostałe koszty:

• Śniadanie: 15 zł

• Obiad: 20 zł

• Kolacja: 15 zł

Ceny za nocleg zależą od kilku czynników, m.in. od terminu przyjazdu do ośrodka, dodatkowych atrakcji czy nawet wieku naszych gości. Co więcej, przy przyjeździe na dłuższy czas podlegają negocjacji. Na osoby chętne do noclegu zorganizowanego czekają atrakcyjne zniżki.

Pobyt w ośrodku zaczyna się obiadokolacją, a kończy śniadaniem.

Doba hotelowa trwa od godz. 14 do godz. 11.

Nasze pokoje

Pokoje oddawane przez nas do Państwa dyspozycji są w pełni wyposażone. Znajdują się w nich łazienki, telewizory LCD, a na całym terenie domów wypoczynkowych działa sieć WiFi, dostępna dla gości. Co więcej, na terenie ośrodka znajduje się świetlica z oświetleniem dyskotekowym, telewizorem i kominkiem, dzięki czemu przy mniejszym obłożeniu można spokojnie wypocząć większą grupą przy kominku czy obejrzeć mecz, a w przypadku święta czy zakończenia wyjazdu większych wycieczek zorganizować pyszną zabawę. Można także skorzystać z dostępnego stołu bilardowego, stołu do ping ponga czy piłkarzyków.

Na indywidualne życzenie klientów organizujemy wieczorki z muzyką góralską, dyskoteki, ogniska, kuligi, które możemy okrasić pysznymi posiłkami, na które może składać się pieczony prosiak lub baran, czy dania grillowane.

Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w naszym ośrodku był naprawdę niezapomniany.

© 2019 HARNAS2.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja:: Web-Profit S.C.