noclegi harnaś noclegi harnaś
noclegi harnaś

noclegi harnaś

noclegi harnaś


noclegi harnaś

noclegi harnaś

Wesele w Zakopanem!

Kluczowym elementem organizacji wesela jest ustalenie jego miejsca. Ślub jest niezwykle ważnym wydarzeniem dla każdej młodej pary. Dlatego też wesele nie powinno odbiegać od niego poziomem. Powinno być radosne i niezapomniane. Odpowiednie okoliczności zabawy powinny być nietuzinkowe. Miejscem na to doskonałym będzie Kościelisko, znajdujące się w sercu Podhala. Cudowna tatrzańska przyroda to dobre okoliczności dla każdego wesela.

Dostosowujemy się w pełni do wymagań naszych klientów, pomagając przy stworzeniu idealnego wystroju sali weselnej, przy którym z chęcią doradzimy. Oprócz doskonałej, tradycyjnej góralskiej kuchni, którą szczerze polecamy, możemy serwować bardziej ogólnopolskie dania. Menu przygotowujemy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, dbając o ich wypełnienie co do joty wedle wcześniejszych ustaleń. Zadbamy o odpowiednią atmosferę w trakcie święta pary młodej, zapewniając miłą i pomocną obsługę wesela.

Prócz wyśmienitej kuchni i dbałości o udane wesele, zorganizowanie wesela wspólnie z Harnasiem II ma dla jeszcze inne zalety. Jedną nich jest możliwość zakwaterowania gości w naszym kompleksie. Czekają na nich schludnie zaaranżowane, wygodne pokoje wyposażone we wszelkie udogodnienia niezbędne do wypoczynku po pełnym wrażeń wieczorze. A nie ma na świecie lepszego sposobu na zregenerowanie niż nocleg w naszych polskich górach.

Serdecznie zapraszamy do naszego kompleksu, gdzie weselników czekają doskonałe potrawy i wyśmienita zabawa. Czekamy na was z prawdziwą, sławną góralską gościnnością.

© 2019 HARNAS2.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja:: Web-Profit S.C.